rozstępy

Jak pozbyć się rozstępów?

Człowiecze ciało jest pełne znamion i symboli, oznaczają one zazwyczaj ciężką i bolesną drogę przez którą człowiek przeszedł. Skóra jest czymś, co towarzyszy człowiekowi przez całe życie oraz razem z nim się zmienia. Powstałe na jej strukturze przez lata efekty mogą mówić o różnych sytuacjach – zarówno tych radosnych, jak i przykrych.

Zabiegi na usunięcie rozstępów

rozstępyMogą to być poparzenia, cięcia, blizny po upadku oraz mogą to być również rozstępy. Jest to rodzaj defektu, który potrafi powiedzieć o człowieku wyjątkowo dużo. Rozstępy pojawią się na ciele w efekcie nadmiernego rozciągnięcia skóry lub jej osłabienia. Pojawiają się one najczęściej podczas intensywnych ćwiczeń oraz w czasie… ciąży. Mimo, że są one niewątpliwie pięknym wspomnieniem i przywołują najpiękniejsze historie z życia to niewątpliwie mocno szpecą ciało człowieka. Rozstępy jako nieestetyczne pasma są szczególnie znienawidzoną częścią skóry i powodują przypływa fali kompleksów. Z tego względu ludzie starają się z nimi walczyć na różne sposoby. Wiele osób używa na przykład kremów i balsamów, które mają pomóc w ich likwidacji. Jednakże zazwyczaj nie przynoszą one oczekiwanych skutków i w rzeczywistości bardzo mało są w stanie zdziałać.

usuwanie rozstępówZ tego względu powinno się skorzystać z nieco innego narzędzia, warto wówczas się udać do chirurga plastycznego i poprosić go o poradę przy doborze najbardziej skutecznego sposobu na zwalczenie rozstępów. Przykładowym zabiegiem na takie defekty jest PRX T33, który ma za zadanie chemicznie stymulować skórę. Polega ona na usuwaniu różnych defektów skórnych bez ingerencji chirurgicznej. Równie często stosuje się również metodę PLEXR, która polega na silnym i szybkim obkurczeni skóry. Kolejnym popularnym zabiegiem na usuwanie rozstępów jest zabieg mikroplazmą, a jego efekt jest mocno zbliżony do zabiegów z użyciem laserów. Daje to spodziewane efekty, a przy tym są one również zaskakująco długotrwałe. Można cieszyć się nieskazitelną skórą przez długi czas. Taki zabieg przede wszystkim pozwala, by móc na nowo być zadowolonym ze swojego ciała i dumnie je prezentować innym , chociażby na plaży. Każdy chce się wpasować w istniejące wymagania XXI wieku – należy wyglądać w odpowiedni sposób i odpowiednio się zachowywać.

Każde odchylenie od normy jest zauważane przez społeczeństwo i nieakceptowane. Kompleksy mocno ograniczają i nie pozwalają swobodnie się zachowywać, działać. Z tego względu warto zainwestować w tego typu zabiegi, po to aby móc być znowu sobą, akceptować się i być świadomym własnej wartości.

Przewiń na górę