papierowe torby

Jak wybrać najlepsze papierowe torby?

Producenci toreb reklamowych już od dawna wycofują się z foliówek na rzecz toreb papierowych. Podyktowane jest to względami ekologicznymi, ale także oczekiwaniami konsumentów. Wiele osób mając do wyboru torbę foliową i papierową wybierze tą drugą. Jednak sama ekologia to nie wszystko. Każda torebka powinna być estetyczna i wytrzymała, tak by spełniała oczekiwania klientów.

Matowe i lakierowane torby

papierowe torby W jakie firmowe papierowe torby w Warszawie warto zainwestować? Wszystko zależy od tego, co w nie będzie pakowane. Sklepy z prezentami, jubilerzy, czy ekskluzywne drogerie powinny wybierać torebki lakierowane, małe i średnie, ze sznurkowym lub wstążkowym uchwytem. Takie torebki wyglądają elegancko, estetycznie, można w nie pakować wartościowe produkty. Torebka pokryta warstwą lakieru (całościowo lub wybiórczo np. nazwa firmy)jest bardziej efektowna niż torebka matowa. Materiałowy uchwyt z satynowej wstążki lub bawełnianego sznureczka również nadaje torebce atrakcyjnego wyglądu, a ponadto są one praktyczne. Wstążka może się przydać także w przypadku torebek bez uchwytu. Wtedy tasiemka jest przewlekana wokół klapy torebki, przez co jest ona stale zamknięta. Takie torebki służą często do pakowania świątecznych słodkości.

papierowe torby Duże, proste torebki sprawdzą się w sklepach spożywczych. Powinny być pojemne i wytrzymałe, tak by zakupy z nich nie wypadały. Sklepy eko wybiorą torebki z recyklingu o brązowym kolorze, reszta zapewne sięgnie po klasyczne wersje białe. Torebki klockowe lub z papierowymi uchwytami doklejonymi do torebki pozwolą na sprawne przenoszenie zakupów. Dno torebki musi być mocne, najlepiej podwójne lub chociaż solidnie zaprojektowane. Również sklepy odzieżowe chętnie sięgają po torby papierowe, szczególnie re recyklignowane. Na nich także umieścić nadruk, na przykład logo i nazwę sklepu. Takie torby są dosyć szerokie i głębokie, tak by można było do nich wpakować kilka sztuk ubrań. Torby nie muszą być wzmacniane, bo nie służą do przenoszenia ciężkich rzeczy. Uchwyty mają ze skręcanego papieru, który przez obróbkę jest sztywny i twardy.

Warto zaznaczyć, że dobrze jest zamówić torby w różnych kolorach. Taniej wyjdzie zamówienie czerwonej torby z czarnym napisem, niż zamówienie torby z grafiką w tych barwach. Efekt będzie taki sam, a cena niższa. Firmowe torby papierowe sprawdzają się nie tylko w sklepach, ale także na eventach, akcjach promocyjnych, czy podczas świątecznego pakowania prezentów. Dzięki temu wiadomo, że od razu można zamówić ich większą ilość, co przełoży się na niższą cenę gwarantowaną przez producenta.

Przewiń na górę