druk katalogów

Jakie zamówić gadżety firmowe?

Żadna firma nie może obyć się bez gadżetów. W biurze potrzebne są różne akcesoria, takie jak długopisy, kalendarze, notesiki, czy smycze. Zamiast kupować zwykłe gadżety lepiej jest zamówić te dopasowane, spersonalizowane, z logo czy nazwą firmy. Wtedy będą się one wyróżniać, a przy okazji można je zaprezentować na targach branżowych, czy spotkaniach z klientami.

Druk katalogów jest opłacalny

druk katalogówJednak jakie gadżety warto zamawiać? Co się najbardziej opłaca? Co jest najbardziej efektowne? Bez wątpienia bardzo wiele przedsiębiorstw zleca druk katalogów wykonywany w krakowie. Taki katalog świetnie sprawdza się do zaprezentowania produktów. Katalog wydrukowany na ładnym, sztywnym, błyszczącym papierze sprawia, że produkty wyglądają atrakcyjnie, zdjęcia są dobrze widoczne, jest możliwość dodania długiego opisu produktowego. Taki katalog przyda się w firmie, kiedy przychodzą klienci na rozmowę i trzeba ich zaznajomić z ofertą firmy. Katalogi nadają się także na targi wystawiennicze. Katalogi lepiej wyglądają na stoisku niż same ulotki, a potencjalny klient może zapoznać się z ofertą w domu. Drugim gadżetem często zamawianym przez firmy są kalendarze. Są to zarówno kalendarze wiszące trójdzielne, kalendarze biurkowe, jak i kalendarze książkowe.

druk katalogówKalendarz trójdzielny świetnie wyglądają na ścianie biura, natomiast ten biurkowy służy do zapisywania spotkań służbowych i zaznaczania dni wolnych. Kalendarze książkowe, oprawiane w naturalną lub sztuczną skórę, mogą mieć wytłoczony wzór poprzez hot stamping, jak również tłoczenie na pierwszej stronie (na papierze). Dzięki temu kalendarz będzie spersonalizowany. Można na nim umieścić nie tylko logo firmy, ale tez inicjały pracownika. Kolejnym często kupowanym gadżetem są smycze. Smycze zasadniczo powinny służyć do noszenia kluczy, ale sprawdzają się także do kart wejściowych, czy identyfikatory pracownicze. Smycze mogą mieć różne zapięcia, na klips czy sznurek, mają standardowe wymiary. Nie mają dużej powierzchni zadruku, ale ich niska cena sprawia, że nadal są chętnie kupowane. Innych akcesoriów biurowych warto jest wspomnieć o długopisach, ołówkach, notesikach, czy podkładkach na biurko. One również nie kosztują wiele, nie zajmują też dużo miejsca, a dobrze wyglądają w biurze.

Z mniej standardowych wyrobów można wymienić kubki oraz kubki termiczne, parasolki, pendrive, czy pamięci podręczne. Każda firma jest w stanie wybrać takie gadżety do biura, jakie odpowiadają ich profilowi działalności, wpasowują się w estetykę firmy oraz będą korzystne z punktu widzenia finansowego.

Przewiń na górę