tanie kasetony reklamowe

Rodzaje i zastosowanie kasetonów reklamowych

Nikt nie wyobraża sobie sklepu, hotelu, czy restauracji bez widocznej nazwy firmy. Szyldy, banery, litery 3D sprawiają, że klienci z daleka wiedzą gdzie się udać, elewacja dobrze się prezentuje, a firma wygląda na bardziej profesjonalną. Jednak od dłuższego czasu można zaobserwować odejście od drewnianych czy metalowych szyldów na rzecz kasetonów reklamowych.

Kasetony w różnych kształtach

 tanie kasetony reklamoweSą to zwykle kwadratowe lub prostokątne nośniki reklamy, choć nowoczesne tanie kasetony reklamowe mogą też być okrągłe, czy trójkątne. W przeciwieństwie do szyldów starego typu sa bardziej odporne na zmienne warunki atmosferyczne i na uszkodzenia mechaniczne. Drewno mogło zbutwieć i zacząć się rozpadać, metal z kolei koroduje, a farba jaką jest pokryty z czasem zaczyna się łuszczyć. W związku z tym taki szyld szybko przestanie atrakcyjnie wyglądać i raczej będzie straszył niż zachęcał klientów. Kasetony reklamowe nie tylko są solidniejsze, ale też bardziej eleganckie i efektowne, szczególnie jeśli wybierze się opcję z podświetleniem. Będą pięknie wyglądać nawet na najbardziej nowoczesnym budynku. Poza tym nie trzeba ich konserwować a czyszczenie jest bardzo łatwe. Płaska, gładka powierzchnia musi być tylko przetarta mokrą ścierką i gotowe. Zabrudzenia nie osiadają na kasetonach, a od wody nie powstają zacieki. Kasetony reklamowe można montować na zewnątrz budynku, ale także we wnętrzu. Nad barem, ladą sklepową czy przy kasach również można umieścić kaseton z nazwą firmy, jak również takie z napisem ,,Miłego pobytu”, czy ,,Promocje”.

 tanie kasetony reklamoweWe wnętrzach sprawdza się kasetony jednostronne, montowane na ścianie, natomiast na elewację polecane są szczególnie kasetony dwustronne, montowane prostopadle do krawędzi budynku. W ten sposób klienci idący z lewej i z prawej strony z daleka zobaczą nazwę sklepu czy baru. Warto zaznaczyć, że kasetony tworzone są z różnych tworzyw. Są kasetony z plexi, dibondu ,aluminiowe, czy winylowe. Zasadniczo każdy z tych materiałów jest bardzo wytrzymały, odporny na uszkodzenia. Różnią się zwykle wykończeniem (np. rama aluminiowa zawsze jest srebrna, a plexi można barwić), czy ceną, nie mniej jednak każdy z nich będzie doskonałą inwestycją.

Podsumowując, kasetony reklamowe to doskonała opcja na promocję firmy. Można je montować na zewnątrz, jak i od wewnątrz, płasko na ścianie lub prostopadle do niej. Są kasetony w różnych kształtach i z różnych materiałów, najlepsze będą te podświetlane, bo są widoczne przez całą dobę. Warto rozważyć także kwestię kasetonów dwustronnych i jednostronnych.

Przewiń na górę