długopisy reklamowe z własnym nadrukiem

Rodzaje reklamowych długopisów

Jest wiele popularnych gadżetów reklamowych. Są to smycze, torby, krówki, czy kubki. Jednak nadal największą popularnością cieszą się długopisy reklamowe. Nie kosztują one wiele, dobrze się prezentują, no i są niesamowicie praktyczne, do codziennego użytku. Nic zatem dziwnego, że każda firma zajmująca się gadżetami reklamowymi ma w swojej ofercie właśnie reklamowe długopisy.

Długopisy z różnymi nadrukami

długopisy reklamowe z własnym nadrukiemJakie są rodzaje długopisów i kiedy warto je zamówić? Wszystko zależy od tego kiedy i komu chcemy je wręczać. Często długopisy mają być dołączone do zamówienia jako gratis, mogą też być rozdawane na targach wystawienniczych. W tym wypadku dobre będą praktyczne długopisy reklamowe z własnym nadrukiem wykonane z plastiku. Plastikowe długopisy są oczywiście najtańsze, jednak przy gratisach nie warto przepłacać. Nadruk wykonuje się tu na korpusie długopisu, zwykle jest on jednobarwny. Najważniejsze, by czcionka była prosta i czytelna. Jeśli długopisy mają być dawane wybranym klientom, czy zależy nam na czymś bardziej ekskluzywnym to dobrze jest wybrać długopisy metalowe. Są one droższe, jedna sztuka kosztować może nawet dziesięć złotych. Tu zwykle nie wykonuje się nadruków na długopisach, ale wykonywany jest grawer, który dodatkowo może być pokryty warstwą srebrnej lub złotej farby. Taki długopis wygląda bardzo elegancko i stylowo.

długopisy reklamowe z własnym nadrukiemCiekawym wyborem na pewno będą długopisy papierowe. Są naturalne i ekologicznej, można na nich wykonywać nadruki. Takie długopisy nie są drogie, a jednak wpasowują się w modne akcje dotyczące dbania o środowisko naturalne i wspierające ruch zero waste. Dzięki temu to dobry gadżet dla firm dbających o naturę, czy sprzedających produkty ekologiczne, które jednak szukają niedrogich gratisów dla klientów. Warto wiedzieć też, że długopisy mogą mieć dwa rodzaje wkładu. Pierwszy to wkład zamocowany na stałe. Takie długopisy mają nasadki, które się zdejmuje gdy chce się coś napisać. Druga opcja to wkład wysuwany. Naciska się przycisk i wkład się wysuwa, wtedy można pisać. Pierwsza opcja zwykle dotyczy długopisów plastikowych, jest mniej praktyczna, bo nakrętka często się gubi. Długopisy z przyciskiem to te lepsze, bardziej ekskluzywne, zwykle metalowe.

Jak widać jest kilka rodzajów długopisów reklamowych. Są te tanie z tworzywa sztucznego, naturalne długopisy papierowe oraz stylowe metalowe. Mogą mieć one nadruki lub grawerunki i różne sposoby wysuwania wkładu. Na pewno każdy polski przedsiębiorca może znaleźć ciekawą ofertę na długopisy reklamowe dla swojej firmy.

Zobacz więcej na stronie https://przypinkionline.pl/

Przewiń na górę