stojaki na plakaty

Stojaki na plakaty, ulotki i produkty

Różne stojaki to popularna metoda prezentacji produktów i materiałów marketingowych. Nie zajmują dużo miejsca, są najczęściej wykonane z dobrego rodzaju metalu, który zapewnia im stabilność, trwałość i odporność na korozję.

Gdzie sprawdzą się stojaki na papierowe nośniki reklamy?

stojaki na plakatyMożna je postawić wszędzie, łatwo się je przenosi, a przy tym przykuwają wzrok w pomieszczeniu i zachęcają do zapoznania się z ofertą. Jakie mamy opcje do wyboru? Mamy stojaki na plakaty obrotowe i nieruchome, stojaki na ulotki reklamowe oraz na małe produkty. Gdzie można takie znaleźć? Stojaki nadadzą się do stosowania w sklepach spożywczych (stojaki na gazetki reklamowe), w firmach (ulotki z listą zabiegów kosmetycznych, cennikiem oklejania samochodów, czy nowościami z kategorii dekoracji wnętrz). Idealnie sprawdzą się także na targach wystawienniczych jako wygodny i estetyczny sposób prezentacji ulotek i folderów reklamowych. Także stojaki na wybrane produkty warto zastosować zarówno w sklepach, firmach, jak i na imprezach branżowych. Takie stojaki są wykonywane z metalu, więc są uniwersalne i pasują do każdego wnętrza. Wiele osób nie lubi jak się im wciska na siłę jakieś ulotki.

stojaki na plakatyOmijają oni ulotkarzy, a sam kawałek papieru wyrzucają do najbliższego kosza na śmieci. Wtedy z reklamy nici. Jeśli ustawi się natomiast stojak na ulotki to skorzystają z niego tylko osoby zainteresowane ofertą, przez co dotrze ona do właściwych osób z grupy docelowej, a osoby nastawione do tej formy reklamy niechętnie, nie będą się denerwowały. Również metalowe stojaki na produkty są dobrym rozwiązaniem. Niektóre wręcz najlepiej się tak prezentuje. W sklepach papierniczych na obrotowych stojakach można znaleźć dekoracyjne plakaty, kalendarze, kartki okolicznościowe czy widokówki. Taka forma wystawy jest korzystna, bo zajmuje mało miejsca, a całość jest pokazana w sposób zachęcający. Nic się też nie pogniecie, a klienci nie będą wyciągali plakatów zrolowanych z tubek, bo zobaczą je rozwinięte na stojakach. Na stojakach obrotowych korzystać także mogą sklepy sprzedające biżuterię, ozdoby do włosów, okulary przeciwsłoneczne, czy artykuły biurowe. Takie produkty posiadają zawieszki, dzięki czemu można je umieścić na metalowych wieszakach.

Położenie ich na półce byłoby mało estetyczne, a klienci mieliby problem ze znalezieniem interesujących ich wyrobów. Metalowy obrotowy stojak sprawia, że wiele rzeczy umieści się w jednym miejscu, klienci nie będą przechodzić po całym sklepie. Warto jest zainwestować w takie stojaki na ulotki i produkty, a sprzedaż będzie wzrastała.

Przewiń na górę